Нічна корекція зору Paragon

Ортокератологія – це використання жорстких кисневопроникних лінз спеціального дизайну, які ви одягаєте на ніч. Поки ви спите, лінзи дуже делікатно змінюють передню поверхню вашої рогівки таким чином, що ви бачите чітко весь наступний день, знявши лінзи вранці.

Нічні лінзи дають можливість пацієнту з короткозорістю покращити зір без окулярів, денних лінз та без операцій.

Ортокератологічні лінзи мають два напрямки застосування:

  •       для корекції короткозорості та астигматизму;
  •       для зупинки короткозорості у дітей. 

Дослідження свідчать, що у дітей, які використовують ортолінзи, відзначається виражене уповільнення прогресування короткозорості у порівнянні з іншими видами корекції. Тому такі лінзи мають іншу назву – рефракційна терапія (CRT).

У своїй практиці ми використовуємо ортокератологічні лінзи фірми PARAGON CRT (виробництва Ізраїлю). Проведена велика кількість наукових досліджень і ретельних клінічних випробувань, що доводять безпеку та ефективність для усіх вікових груп пацієнтів. Крім того PARAGON – це єдиний виробник нічних лінз, що мають дозвіл FDA для використання у дитячій практиці.

Як довго зберігається ефект від ортолінз?

В залежності від ступеня короткозорості та астигматизму, хороший зір після зняття лінз може зберігатися протягом 1-3 днів. Найбільш стабільний результат корекції буде відзначатися, якщо ви будете одягати лінзи щоночі.

Кому підходять нічні лінзи?

Лінзи можна використовувати  пацієнтам будь-якого віку, починаючи з 6 років. Вони підходять для корекції короткозорості до 6 діоптрій, астигматизму до 3 діоптрій. Найчастіше ортокератологію використовують для дітей саме через наявність ефекту стабілізації прогресування короткозорості.

Рефракційна терапія підходить для тих, хто в силу професійних умов (пил, перепади температур, висотні роботи, активні види спорту, плавання) не може користуватися окулярами чи денними контактними лінзами. Також це може стати чудовим рішенням для пацієнтів, які при користуванні денними лінзами страждають від сухості очей, дискомфорту та відчуття стороннього тіла в очах. Рефракційна терапія може використовуватися у дорослих пацієнтів, які мають протипокази до лазерної корекції зору.

Підбір ортокератологічних лінз

Підбір нічних лінз здійснюється фахівцями офтальмологами, які мають спеціальну підготовку, сертифікацію та досвід. Такі лінзи не можна просто придбати за рецептом.

Рекомендований графік носіння

Надягати лінзи необхідно на ніч, за 5-10 хвилин до сну, при цьому вони забезпечують повний комфорт із заплющеними очима. Наступного ранку ваш зір значно покращиться, проте може не досягти 100%. Стійкий ефект буде формуватися поступово впродовж 7-14 днів.

Середній час носіння лінз 6-8 годин щоночі. Термін користування однією і тією ж лінзою становить 1 рік. Після цього киснева проникність зменшується, тому їх потрібно вчасно замінити на нові.

Пацієнтам зі слабким ступенем короткозорості достатньо користуватися лінзами 2-3 рази на тиждень, зберігаючи при цьому високу гостроту зору без додаткової корекції.

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом