Дитяча офтальмологія

Здоров’я дитини без перебільшення є цінністю для кожного з батьків. Завдяки зору дитина день за днем пізнає навколишній світ з усіма його барвами. Спочатку дитина бачить все розмитим, в тьмяному чорно-білому кольорі. Але вже через 1,5-2 місяці після народження вдається фіксувати погляд на предметах. Чим дорослішою стає дитина, тим більше стає потреба добре бачити віддалені предмети.

З якого віку потрібно обстежуватись?

Зір дитини вимагає підвищеної уваги з боку батьків. При виникненні найменших підозр на розвиток патології зору слід негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Рання діагностика захворювання значно підвищує шанси його лікування і відновлення зору.

Перший візит до офтальмолога рекомендується провести в місячному віці. При цьому огляді можна виявити вроджені патології. Крім цього, візит до офтальмолога важливий через те, що очі не до кінця сформовані, а будь-які відхилення можуть завдати шкоди. Наступне відвідування офтальмолога потрібно провести у віці 5 місяців, для контролю розвитку органів зору.

Оптимальним для усунення проблем із зором за допомогою апаратних методик лікування вважається вік від 3 до 4 років. У дошкільному віці (і шкільному теж) профілактичні огляди слід проходити з періодичністю раз на півроку.

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом