Смас-ліфтинг

Смас-ліфтинг (SMAS), який ще називають безопераційна апаратна підтяжка обличчя – це ефективна косметологічна процедура, що дозволяє помітно омолодити шкіру і поліпшити овал обличчя. Кому підійде Смас-ліфтинг? В першу чергу пацієнтам, які не бажають лягати на операційний стіл, оскільки процедура не має на меті хірургічного втручання.

До основного завдання процедури для повік і під очима відноситься омолодження і підтяжка шкіри. Одна з основних переваг – довготривалий ефект, що зберігається протягом декількох років.

Процедура здійснюється наступним чином – лікар обробляє проблемні зони обличчя, проводячи по шкірі в напрямку спеціальних ліній. В цей час пацієнт відчуває легке поколювання і тепло + невеликий натяг шкіри. Ефект спостерігається після закінчення сеансу, але максимальний результат стане видно через 3 місяці. Смас-ліфтинг не вимагає періоду реабілітації або ж спеціального догляду.

  • В результаті операції відбувається глибока підтяжка шкіри обличчя та шиї.
  • Завдяки можливості зміни та тривалості впливу процедуру можна проводити пацієнтам різного віку: як молодим пацієнтам, так і старшим віковим категоріям.
  • Крім ефекту омолодження у вигляді компактизації обличчя, підтяжки овалу ще поліпшується колір шкіри та її структура. Відбувається це через активізацію процесу обміну речовин в тканинах. Зникають пігментні плями, шкіра набуває «свіжого» і здорового вигляду.

Вартість процедури залежить від зон, що обробляються сфокусованим ультразвуком. Процедура має накопичувальний ефект – провівши її кілька разів, можна знизити швидкість природного старіння шкіри.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на консультації в нашій клініці «Подільський центр зору та естетичної медицини»
Україна м. Хмельницький