Лікування глаукоми

Глаукома – важке захворювання ока, яке за пізнього виявлення та без адекватного лікування призводить до втрати зору. Прогресування глаукоми відбувається здебільшого непомітно та безболісно, тому часто пацієнти звертаються на пізніх стадіях, коли повернути зір уже не можливо. Саме тому в Подільському центрі зору та естетичної медицини сформований пакет обстежень «Глаукома», який включає усі необхідні дослідження для раннього виявлення цього небезпечного захворювання. 

 Симптоми, які можуть свідчити про розвиток глаукоми:

    ◦    Періодичне затуманювання зору

    ◦    Поступове погіршення зору, що не коригується окулярами

    ◦    Сльозоточивість або відчуття дискомфорту в одному чи обох очах

    ◦    Головний біль, біль в одному чи в обох очах

    ◦    Періодична поява райдужних кіл навколо джерел світла

Тож якщо Ви маєте скарги з боку очей чи обтяжену спадковість по глаукомі, не зволікайте та звертайтесь на обстеження! Наші лікарі кваліфіковано і на сучасному рівні поставлять вірний діагноз та призначать правильне лікування. 

Для лікування глаукоми на сьогоднішній день існують медикаментозні, лазерні та хірургічні методи.

Селективна лазерна трабекулопластика

Швидка, безпечна, безболісна та ефективна лазерна методика для компенсації внутрішньоочного тиску шляхом покращення відтоку водянистої вологи з ока. Виконується амбулаторно та швидко. Має гарний ефект при вперше виявленій глаукомі та на більш ранніх стадіях захворювання. Механізм дії полягає в механічному очищенні трабекулярної сітки від зайвих відкладень (пігменту, ексфоліацій) та покращенні обмінних процесів в дренажній системі ока на біохімічному рівні. Перевагою методу є те, що селективний лазер не має пошкоджуючої дії на тканини дренажної системи, тому процедуру можна повторювати за необхідності необмежену кількість разів. Ефект від процедури триває від 6 місяців до декількох років. 

Але в ряді випадків хірургії не уникнути, тому наші кваліфіковані мікрохірурги швидко і з найменшим дискомфортом для пацієнта виконають будь-яку із сучасних операцій, що застосовуються при глаукомі.

 

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом