Діагностика

Сучасний медичний центр у Хмельницькому володіє по-справжньому унікальним обладнанням для діагностики. У «Подільському центрі зору та естетичної медицини» з максимальною точністю визначаються захворювання очей навіть на ранній стадії. А, як відомо, рання діагностика є запорукою правильної постановки діагнозу та успішного лікування. Тому регулярні обстеження виявлять захворювання ще до того, як воно створить дискомфорт пацієнтові. Сюди також відносяться і зміни в організмі, які з’являються практично у кожної людини з віком.

Переваги діагностики «все в одному» – все потрібне обладнання в одній клініці

Які ж фактори забезпечується ефективність своєчасної діагностики в Подільському центрі зору? Сюди відносяться:

  •   Багаторічний досвід провідних офтальмологів, підкріплений практикою.
  •   Всебічний комплекс з найточнішого і сучасного обладнання для діагностики.
  •   Під час діагностики лікарі-офтальмологи досліджують параметри та структуру очей. Завдяки чому у пацієнтів виявляються захворювання навіть ранніх стадій. До цього слід додати прогнозування динаміки для оцінки всієї клінічної картини.
  •   Дані, отримані діагностикою доступно інтерпретуються офтальмологами для пацієнта. Складається поетапний план подальших дій. Сюди ж відноситься інформування про способи лікування і поліпшення зору.
  •   Разом з офтальмологами робиться вибір напрямку лікування. Воно може бути терапевтичним, косметичним, оптичним або ж хірургічним. Методика лікування ґрунтується на індивідуальному підході та аналізі всіх отриманих результатів. Це стає запорукою успішного результату.


Процес діагностики проводиться зазвичай без попередньої підготовки й триває приблизно одну годину. 

Наші переваги:

  • Сучасне обладнання світових виробників, все нове та останнього покоління
  • Персонал з великим досвідом. Подільський центр зору – це не просто сучасний медичний центр. В першу чергу це справжня команда з висококваліфікованих фахівців, що підтверджено сертифікатами та грамотами європейського рівня. Спеціалізація персоналу дозволяє охоплювати всі напрямки діагностики та лікування зору.
  • Все швидко, в комфортних умовах, за попереднім записом – ніяких черг


Прийом пацієнтів здійснюється за попереднім записом, що виключає утворення черг. Даний пункт важливий в поточній епідеміологічній ситуації. Медичний центр розташований у жвавій частині міста, де перетинаються великі транспортні потоки, що максимально зручно як для жителів Хмельницького, так і для гостей міста. Комфортні умови роблять перебування в Подільському центрі зору таким же, як зустрічі в приємній обстановці, без стереотипних темних коридорів, тьмяного світла, сірих стін та інших атрибутів звичайних лікарень.

І навіть спеціальне відділення для дітей:

Багато захворювань очей починаються ще в дитинстві. Йдеться про косоокість, далекозорість, короткозорість та амбліопію. Своєчасна діагностика дозволить зупинити процес зниження зору. Лікар-офтальмолог проведе комплексне обстеження і детально окреслить етапи лікування та індивідуальні рекомендації. Варто відзначити, що процес обстеження проводиться безконтактно в ігровій формі, що не викличе стомлення навіть у самих маленьких пацієнтів!

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом