Блефаропластика

Обличчя є тією частиною тіла, на якій в першу чергу відбиваються вікові зміни, особливо в зоні навколо очей. Сьогоднішні медичні методики дозволяють лікарям скоригувати недоліки, що виникають у пацієнтів з віком. Завдяки цьому людина отримує «другу молодість», відкривши світу нового себе. До поняття естетичної медицини в офтальмології відносяться різні види хірургічних процедур в області очей і повік.

Блефаропластика проводиться не тільки за медичними показниками, але і через естетичну незадоволеність пацієнта власною зовнішністю. А це може бути як наслідком вродженої будови повік, так і вікових змін. До найбільш частих скарг відносяться:

 1.     Незадоволення розрізом очей
 2.     Зайва шкіра на верхніх повіках, «важкий погляд»
 3.     Зморшки під очима
 4.     «Мішки» під очима (вони ж жирові грижі нижніх повік)


Якщо блефаропластика проводиться за медичними показами, то у випадках:

 1.     Вивороту або завороту повіки
 2.     Патології слізної точки
 3.     Птозу (опущення) повіки
 4.     Грижі повік

Види блефаропластики

Блефаропластика проводиться на верхніх та на нижніх повіках:

 • Верхня блефаропластика проводиться на верхніх повіках, по лінії природної складки виконується розріз, усуваються надлишки шкіри та жирові грижі.
 • Нижня блефаропластика більш складна і тривала операція, вона потребує певної майстерності і досвіду хірурга.  Розріз проходить поблизу лінії росту вій, з часом він стає зовсім непомітний. Під час оперативного втручання проводиться пластика шкіри, мʼязу та жирових пакетів при потребі.
 • Квадрілатеральна (кругова) блефаропластика – це одномоментна хірургія і на верхніх, і на нижніх повіках.
 • Трансконʼюнктивальна блефаропластика – це операція, яка проводиться переважно у молодих пацієнтів, у яких достатня скоротлива здатність шкіри. Всі маніпуляції проводяться через внутрішню частину нижньої повіки (через конʼюнктиву). Цей вид блефаропластики ще іноді називають «безшовною», так як в результаті немає видимих рубців.

У більшості випадків операція блефаропластики виконується “одним днем”, а пацієнт відправляється додому в цей же день. Якщо мова йде про погану переносимість знеболення або наявність медичних показань, то термін перебування в клініці збільшується до однієї доби. Операція проводиться під місцевою анестезією, при потребі в поєднанні з внутрішньовенною седацією. У перший тиждень можуть зберігатися підшкірні гематоми (синці), які з часом розсмоктуються. Набряк тканин після операції може триматися близько двох тижнів, для його мінімізації рекомендується спати на високих подушках. Дуже гарно впливає на терміни реабілітації курс біоревіталізації периорбітальної ділянки, що проводиться іні’єкційно двократно до та після пластичної операції на повіках. Повернення до звичного способу життя рекомендується не раніше 10-денного післяопераційного періоду.

Скільки коштує блефаропластика?

Ціни на блефаропластику вказані за посиланням в розділи “Косметична хірургія”: ЦІНИ

Більш детальну інформацію Ви отримаєте після огляду на первинній консультації – хірург розкаже про ваші індивідуальні особливості, визначить обʼєм та, відповідно, вартість пластичної операції і запропонує оптимальний варіант хірургії.

Чекаємо на Вас у клініці «Подільський центр зору та естетичної медицини»
м. Хмельницький, Україна

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

  Запис на прийом