Вплив електронних книг на зір

? Читати текст з електронної книги набагато зручніше, ніж з екрана комп’ютера або телефону. Як відомо, тривале читання з монітора або телефону може викликати дискомфорт – печіння або сльозотечу. Для мінімізації цих неприємних симптомів і було винайдено таке цифровий пристрій, як електронна книга.

? Навантаження очей і їх стомлення під час читання більшою мірою залежать не від типу поверхні, а від контрасту між шрифтом і фоном. Тобто під час тривалого читання для очей важлива різниця між кольором букв і фоном.

? У сучасних електронних книгах використовується технологія E-ink, завдяки якій текст на екрані виходить таким же різким і контрастним, як і на гарному папері. Відповідно до технології E-ink навантаження на очі від електронних книг таке ж, як і під час читання звичайних книг.

ℹ️ Резюмуючи, слід сказати що сучасні виробники електронних книг випускають моделі, які завдають мінімум негативного впливу на очі користувачів. Якщо ви хочете підібрати для себе оптимальний варіант, то вибирайте пристрій з маркуванням E-ink.

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом