Для чого солдати армії США носять темні окуляри, навіть коли на вулиці похмуро

Якщо почати шукати фотографії солдатів США, то швидше за все вже на першій сторінці із зображеннями ви натрапите на бійців в темних окулярах. Виникає питання: для чого солдатам, життя яких часто залежить від можливості швидко помічати загрозу та реагувати, обмежувати власний зір?

? У більшості випадків це не просто сонцезахисні, а балістичні окуляри. Які до речі можуть бути не темні, а й повністю прозорі.

Балістичні окуляри – це легка, міцна захисна оптична система. Більшість таких сучасних аксесуарів має можливість заміни лінз у разі пошкодження. Виготовляють оптику з полікарбонату. Дужки та оправу для лінз найчастіше роблять з нейлону. Крім запасних частин в комплекті з окулярами завжди йде чохол, спеціальна серветка для очищення та засіб від запотівання. Як правило, для одних і тих же окулярів в наборі є два комплекти лінз: звичайні та затемнені. Рідше є ще жовті антиблікові.

Безумовно, врятувати від кулі балістичні окуляри не здатні. Зате можуть врятувати від невеликого осколка, навіть того, що рухається з великою швидкістю. В цьому випадку окуляри швидше за все залишать на обличчі травму і розіб’ють солдату ніс, проте зір залишиться цілим. Крім того, балістичні окуляри забезпечують майже 100% захист від пилу та ультрафіолету. Окуляри з затемненими лінзами використовуються солдатам точно також, як і будь-які інші темні окуляри – для захисту від прямих сонячних променів і відблисків.

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом