Чому деякі офтальмологи носять окуляри та не роблять лазерну корекцію?

? Це питання, яке хвилює багатьох людей. Розгляньмо основні фактори:

? Наявність протипоказань. Лікарі-офтальмологи – це звичайні люди, і у них можуть бути протипоказання до проведення лазерної корекції. Як правило, обмеження обумовлюються особливостями будови рогівки, а також деякими загальними захворюваннями.

? Віковий фактор. Операція має певні обмеження для тих, хто старше 42-45 років. З цього віку у більшості людей зорова система починає зазнавати певні вікові зміни – з’являється вікова далекозорість, і вона посилюється з роками. І окуляри використовувати все одно доведеться, наприклад, при читанні.

? Звичка. Деякі лікарі носять окуляри досить довго і вони їх цілком влаштовують. Для когось це стильний аксесуар, для когось елемент іміджу, а хтось взагалі не уявляє себе без окулярів.

? Психологічний фактор. Остання і можливо найменш поширена причина. Це може бути простий страх. Лікарі теж можуть мати фобії, як і всі інші люди.

Лазерна корекція зору – це практично єдиний спосіб позбутися від окулярів і лінз. Тому якщо ви плануєте вирішити проблему із зором за допомогою лазерного методу, офтальмолог в окулярах не повинен вас сильно бентежити та бути причиною відмови від корекції. Тим більше в Подільському центрі зору таких немає ?

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом