Болить голова і тисне на очі: причини

У більшості випадків біль та тиск за очима пов’язані з перевтомою, хронічною втомою. Але в деяких випадках причина може критися в патологіях систем організму – захворювання органів зору, нервової системи.

? Причини, пов’язані із захворюваннями очей

? Гострий напад глаукоми – небезпечне захворювання, на тлі якого внутрішньоочний тиск підіймається до критичних меж і створює небезпеку безповоротної втрати зору. У разі глаукоми до сильного болю в оці часто додаються нудота, різке погіршення зору, запаморочення, а також почервоніння ока з розширенням зіниці. Ситуація зазвичай виникає тільки на одному оці. Такий гострий напад глаукоми не терпить зволікання в потребує консультації лікаря-офтальмолога для термінової діагностики.

? Гострий іридоцикліт – запалення частини судинної оболонки ока. Також зазвичай виникає тільки на одному оці і супроводжується болем, почервонінням ока, різким погіршенням зору за звуженням зіниці. Потребує невідкладного лікування.

? Інші причини болю. До інших причин болю в голові та очах нерідко відносяться порушення внутрішньочерепного тиску, запальні захворювання слизової носа (синусит), остеохондроз, проблеми з судинами головного мозку.

❗️ Займатися самолікуванням не потрібно. При перших симптомах необхідно відразу ж звернутися в офтальмологічну клініку і пройти комплексну діагностику зору. Тільки так можна визначити справжню причину болю.

Залишіть свій номер телефону за яким ми зв’яжемось з Вами в найближчий час

    Запис на прийом